פחות עבודה, יותר תוצאות – האוטומציה שתוביל את העסק שלך להצלחה

מערכת אוטומטית לפרסום בפייסבוק

העתיד של הפרסום כבר כאן! עם המערכת שלנו

העתיד של הפרסום כבר כאן! עם מערכתנו החדשנית לפרסום בפייסבוק, תוכלו להנות מפתרונות פרסום אוטומטיים שמבטיחים לכם תוצאות מדהימות בלחיצה על כפתור. המערכת מאפשרת פילוח מתקדם של קהל היעד, ניהול קמפיינים יעיל ומדויק, ודיווחים בזמן אמת שמאפשרים לכם לשלוט בכל היבט של הפרסום שלכם. באמצעות טכנולוגיות מתקדמות וניסיון מוכח בשוק, אנו מבטיחים להפוך את כל קמפיין למצליח ביותר ולהביא לעסק שלכם תוצאות מרשימות ומיידיות.

group

פרסום ושיתוף פוסטים בקבוצות

השתתפות משתמשים וצבר לקוחות על ידי פרסום ושיתוף פוסטים אוטומטי בקבוצות רלוונטיות היא הפתרון המתקדם שבו חיפשתם. במערכתנו החדשנית, תוכלו לפרסם בקלות פוסטים מעוצבים בטקסט, תמונה או וידאו, ולשתף אותם בקבוצות שבהן ישכנו הלקוחות הנכונים עבורכם. הפתרון מאפשר לכם לשלוט בקמפיינים שלכם באופן מלא ולקבל דיווחים בזמן אמת על היעילות של הפרסום. עם טכנולוגיות חדשניות וניסיון עשיר, אנו מבטיחים לכם חשיפה מרבית והגעה לקהלים מדויקים, מה שמבטיח לעסק שלכם תוצאות משמעותיות וגדילה מהירה בקהל היעד.

שליחה אוטומטית של בקשות חברות והודעות מסנג'ר

שליחה אוטומטית של בקשות חברות והודעות מסנג'ר: חסכון בזמן ניכר עם שליחה אוטומטית של הודעות במסנג'ר או בקשות להצטרפות לרשימות איי-דיי.

מציאת קבוצות חדשות והצטרפות אוטומטית

אפשר להשתמש באוטומציה כדי לחפש ולהצטרף לקבוצות שעשויות להתאים לתוכן שאתה מעוניין לפרסם, באמצעות חיפוש לפי מילות מפתח או ייבוא קובץ עם מזהים של קבוצות.

העלאת פוסטים בקבוצות מכירה ומארקט פלייס

יצירת פוסטים על פי תבנית של קבוצות מכירה, העלאת פוסטים ופרסום מוצרים במארקט פלייס – תכונה זו היא ייחודית.

envelope-openCreated with Sketch Beta.

"הקפצת" פוסטים

הקפצת פוסטים בקבוצות בכדי להגיע למקסימום חשיפה וצפיה חוזרת של משתמשים ולקוחות בפוסטים שפרסמת.

שאיבת תגובות וראקציות

שאיבת תגובות, לייקים וראקציות מתוך פוסטים או דפים וייצוא לקובץ אותו ניתן להעלות ולהזין בשאר התכונות.

סטטיסטיקות ודוחות פעילות

קבל את כל הנתונים הסטטיסטיים והדוחות עבור הפעילויות שבוצעו עם החשבונות שלך, שיכולים לעזור לך לניתוח טוב יותר של אסטרטגיות השיווק שלך.

CONTACT

CONTACT

מעניין? השאירו פרטים ונחזור אליכם עוד היום!

מערכת אוטומטית לפרסום בפייסבוק - כמה זה עולה לכם?

חבילת מערכת אוטומטית לפרסום בפייסבוק בסיסית

1,499₪

חודשי

חבילת מערכת אוטומטית לפרסום בפייסבוק מתקדמת

2,499₪

חודשי

למה אנחנו אתם שואלים?

תמיכה טכנית

גישה לערוץ ההדרכה

רישיון למחשב אחד

תשלום חד פעמי

התקנה לווינדוס 7 ומעלה

רישיון ללא הגבלה

מי אנחנו? ולמה אנחנו?

אנחנו מובילים בתחום הטכנולוגיה של קידום פרסום בפייסבוק. צוות המומחים שלנו מתמקד בפיתוח ויישום מערכות אוטומטיות מתקדמות לניהול קמפיינים מורכבים במדיה החברתית. עם יכולת עצמתית וניסיון של שנים רבות בתחום, אנו מספקים פתרונות שמבוססים על ניתוח מתקדם ואוטומציה, מעניקים ללקוחותינו יתרון תחרותי משמעותי בשוק.

למה אנחנו?

אנו מאמינים בשילוב המושלם בין יכולות הטכנולוגיה ליצירתיות האדם. עם דגש על ביצועים מרביים ותוצאות מדויקות, אנו פועלים במטרה להביא ללקוחותינו ערך מוסף ממדיה החברתית, באמצעות פתרונות שמקנים להם כלי מתקדמים לניהול ולשיפור קמפיינים, ומסייעים להם לשגשג ולהצליח בסביבת הפרסום הדיגיטלית המשתנה.

דילוג לתוכן